Nie masz jeszcze konta? Załóż konto Logowanie
Z ostatniej chwili:

 

Telewizja Grybow.tvTelewizja Lokalna  Zasięg Globalny

 

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji filmów, reportaży i relacji dotyczących publicystyki, kultury, rozrywki i sportu słowem wszystkiego co znajduje się w Państwa otoczeniu.
Codziennie prezentujemy najświeższe informacje, najważniejsze wydarzenia nie tylko z terenu powiatu gorlickiego ale także dzięki współpracy z TVN Media , pokazujemy co ważnego i ciekawego wydarzyło się w kraju i na świecie.

Jesteśmy częścią GRUPY MEDIALNEJ INFO

 

Podpisujemy uwowy wspólpracy z sieciami kablowymi, możecie Państwo  nas oglądać w kilku z nich. Będziemy w każdym domu. 
Zapytaj swojego operatora sieci kablowej o program Grybow.TV.

 

Nasze materiały można także zobaczyć w takich mediach jak Polsat, Polsat News, Grupa TVN, Nowa TV, WP a także TVP, a to wszystko dzięki współpracy jaką udało się nam wypracować przez te kilka lat naszej działalności.

 

Nasza Oferta dotyczy róznież:

  • Wykonujemy  zdjęcia lotnicze przy użyciu profesjonalnych platform latajacych o dużym zasięgu w jakości fullHD oraz 4K.
  • Tworzenie filmów, audycji telewizyjnych, spotów reklamowych, filmów promocyjnych.

  • Przeprowadzenie profesjonalnych transmisji na żywo z użyciem wielu kamer oraz wozu transmisyjnego

  • Wynajem telebimów

W sposób atrakcyjny, dynamiczny zaprezentujemy Państwa wydarzenia, produkt, ofertę, reklamę, szkolenie itp. Gwarantujemy pełną obsługę począwszy od pomysłu do realizacji, miłą atmosferę i profesjonalną pomoc otwartą na wszelkie Państwa sugestie.

 

  • Tworzymy filmy na potrzeby klienta w różnych formatach. Umożliwiających umieszczenie ich na własnych stronach internetowych.

 

  • Oferujemy rejestrację (Audio, Video) imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń.

  • Wykonujemy materiały graficzne: foldery, katalogi, plakaty, wizytówki, ulotki, gadżety, druk wielkoformatowy, tablice, stroje reklamowe.

 

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania z zakresu naszej działalności, bazując na naszym doświadczeniu podpowiemy najlepsze sposoby realizacji Państwa zamówienia.
Proponujemy Państwu współpracę w konkurencyjnych cenach, ustalanych indywidualnie w zależności od zakresu projektu.

 


Kontakt:  tel. 669 111 409 e-mail: piotr.sekula@gorlice.tv