Nie masz jeszcze konta? Załóż konto Logowanie
Z ostatniej chwili:

 

  • Telewizja  Grybow.tvTelewizja Lokalna Zasięg Globalny

KONTAKT24 Redaktor Dyżurny- tel.: 790 433 663 kontakt24@gorlice.tv

  • Redakcja:
  • Redaktor Naczelny
  • P.O. Redaktora Naczelnego Piotr Sekuła tel. 669 111 409 piotr.sekula@gorlice.tv

  • W ekipie:

  • Marek Podraza / marek.podraza@gorlice.tv tel. 535 211 593
  • Damian Bugno/ damian.bugno@gorlice.tv
  • Daniel Tulicki / daniel.tulicki@gorlice.tv
  • Maciej Wodziński/ maciej.wodzinski@gorlice.tv
  • Mirosława Mika / miroslawa.mika@gorlice.tv
  • Adam Bochnia/ adam.bochnia@gorlice.tv

  • Adam Ziobrowski
  • Tomasz Machowski
  • Paweł Janik
  • Jerzy Guzik

 

Adres e-mail konkursowy: konkursy@gorlice.tv

 

Kontakt do redakcji tel.  669 111 409 lub 535 211 593

 

Adres do korenspondecji: Siary 200 38-307 Sękowa

 

Adres e-mailowy: redakcja@gorlice.tv

 

 

Wydawca

GORLICE.TV Sp z o. o.  ul. Floriańska 42 38-200 Jasło

Tel. 669 111 409

Kontakt e-mail: piotr.sekula@gorlice.tv

 

 

 

Wpisany do rejestru dzienników i czasopism w dzaiale A nr 278

Wpisany do rejestru programów telewizyjnych prowadzonego przez KRRiT karta nr

W sieciach kablowych na podstawie koncesji Nr 642/2016-TK

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji